Aktuálně volné pozice

Vyberte si jednu z našich poboček

Jednička na trhu s IT odborníky

Jsme nezávislý poskytovatel externích kapacit a souvisejících služeb.
Na trh jsme vstoupili v roce 2005. Úspěšně se nám daří spojovat odborníky a klienty napříč obory.

Díky rozsáhlé databázi vhodných kandidátů, strategickému marketingu a propracovanému systému máme více než 92% úspěšnost v dodání směrem ke klientovi. Naše zakázky spravuje rozsáhlý tým specializovaných odborníků.

Staňte se součástí TOP společnosti na trhu

Posouvejte svoje kariérní hranice
a vybudujte si osobní brand

Bonusy pro Account a Sourcing Managery

Bonusy u nás nemají finanční strop, takže to, kolik si každý manager vydělá, záleží opravdu jen na jeho aktivitě a šikovnosti. I u nás platí, že business se dělá přes lidi, takže vše stojí na networkingu, follow-upech, meetingu a aktivním procesování všech fází.

Zakládáme si na vynikajících osobních vztazích, individuálním přístupu a vysoké profesionalitě. Nudit se u nás rozhodně nebudete a finanční odměna je opravdu atraktivní.

Nástroje pro recruitment a akvizici

K naší práci využíváme nejmodernější nástroje pro aktivní komunikaci s kandidáty a klienty. Pomůžeme vám vybudovat osobní brand, a to i díky naší marketingové strategii, která je z velké části postavená na placených reklamách, Employee Brandingu a Inboud Marketingu. Dostanete od nás plně placenou licenci LinkedIn Recruiter nebo LinkedIn Sales Navigator. To vše budete realizovat na výkonném moderním zařízení, které vás nebude brzdit, ale posouvat kupředu.

CoolPeople Academy

Naše zaměstnance systematicky a kontinuálně vzděláváme pravidelnými kurzy napříč různými podpůrnými obory, a zejména vlastní akademií. Nástroj CoolPeople Academy posiluje veškeré aspekty a skills pro váš další profesní růst. Zároveň dodává jistotu cílové skupině, která využívá naše služby, že jedná s opravdovým profesionálem, který absolvoval certifikované kurzy v oboru, v němž působí. Tyto kurzy jsou vedené špičkovými profesionály v oboru. 

Objevte naši firemní kulturu

Zakládáme si na pečlivém výběru kolegů, aby přesně zapadali do konceptu dynamického, tvrdého, ale přesto cool a přívětivého pracovního prostředí. Jsme tým sympatických lidí, kterým nechybí smysl pro humor a spolupráci, a neztrácí ambice. Máme specifické, rychlé pracovní tempo, tomu odpovídá i atraktivní finanční ohodnocení včetně množství firemních benefitů. Stačí si vybrat vhodnou pozici a jít do toho s námi!

Jak probíhá práce Sourcing Managera?

Sourcing Manager pro dané projekty vyhledává a oslovuje vhodné kandidáty a komunikuje s nimi. Pro maximální úspěch při náboru kandidátů využívá moderní recruiterské nástroje, do nichž patří i fotografování a natáčení inzertních bannerů. V úzké spolupráci s Account Managerem pečuje o kandidáty od začátku projektu až po jeho skončení a je zodpovědný za kvalitu výběru kandidátů odpovídající požadavkům klienta. Chcete vědět víc? Inspirujte se příběhy našich úspěšných kolegů v tomto článku.

Marta Hartmanová

Tomáš Jelínek

Co stojí za pozicí Account Managera?

Account Manager zodpovídá za spolupráci s klienty. Proaktivně oslovuje nové a pečuje o stávající ekosystém. Usiluje o nové zakázky a vytváří akvizice propojením klientů s ideálními kandidáty, což zahrnuje networking, follow-upy, meetingy a aktivní procesování všech fází. V rámci programu CoolPeople Care360° se stará o spokojenost kandidáta i klienta po celou dobu trvání projektu a společně se Sourcing Managerem dbá o to, aby vzájemná spolupráce byla příjemná. 

Ve spolupráci s našimi klienty pomáháme tam, kde je to opravdu potřebné

 

Vánoční CSR