Kariéra

U NÁS JE SLYŠET KAŽDÝ…

Nejsme korporát, zakládáme si na tom, abychom se vzájemně posouvali dál a inspirovali se v reálném čase :-). Protože abychom byli dobří, musíme držet pohormadě. V CoolPeople je prostor pro každý návrh, názor i požadavek. Pokud máš nápad, jak něco v práci vylepšit nebo urychlit, stačí ho předat svému nadřízenému. Když se návrh osvědčí, už další den může být součástí pracovní rutiny. Protože ačkoliv ještě nejsme tak dobří jako Google (zdaleka toho nevíme tolik :-D), jestli něco umíme, tak slušně hledat a nacházet. Co přesně? Dobrá řešení pro naše zaměstnance, ajťáky i klienty.

Barbora Balcarová, Sourcing Leader Ústí nad Labem

"Rozhodla jsem se, že už nechci pracovat pro korporátní společnost, kde váš hlas není slyšet. Protože vše, co chcete zlepšit, se musí schválit přes mnoho „hlav“ a prakticky nikdy se nedoberete k odpovídajícímu výsledku. V CoolPeople je možné vše, a to během pár hodin. Náš jednatel je vstřícný a férový chlap, a pokud má nějaký návrh „hlavu a patu“, změny se dějí ihned."

Monika Murasová, HR Manager Praha

"Oproti velkým korporátům, kde jsem i já byla, u nás trvá vše velmi krátce, každý člověk může přijít s novým nápadem či myšlenkou, jak dělat věci jinak. Neděláme tabulky pro tabulky, nesedíme stále na meetingu, změny jsou u nás skoro na denním pořádku. A jak já ráda říkám, někdy je to u nás prostě punk! :-) A na to člověk musí mít náturu. Protože... Hned si tykáme, zajdeme na oběd či večírek, někdy se z nás stanou kamarádi i mimo práci. A to je na tom přeci fajn, protože v práci člověk tráví většinu dne, a když mu není dobře, je to vždycky cesta do pekla... V ráji je to prostě lepší!"

Pavlína Králová, Sourcing Manager Brno

"V CoolPeople je určitě výhoda v rychlosti. Pamatuji si případ, kdy v pátek odpoledne kolega přišel s poptávkou, mě ihned napadl kandidát, na pondělí se tedy domluvil pohovor, a večer se pak ladil termín nástupu."

Marta Hartmanová, Sourcing Manager Praha

"CoolPeople je česká společnost, která za několik málo let ohromně vyrostla, a i když už má stovku vlastních zaměstnanců, stále se lidé mezi sebou dobře znají. A co je důležitější - ve firmě jsou vidět! Komunikace je zde díky moderním technologiím velmi rychlá. Žádné dlouhé schvalovací procesy, jako jsou v korporátu nebo ve státní správě. Každý je zde finančně hodnocen individuálně a díky bonusům, které jsou zde velmi zajímavé, si vlastní prací sami určujete, kolik si navíc vyděláte. Pokud tedy budete do práce zapálení, a tím pádem i úspěšní, možnost finančního výdělku nemá limit. U nás budete dělat ve firmě, která vám dá prostor, má skvělý brand na trhu, a nakopne vás k tomu nejlepšímu, co ve vás je."