Kariéra

U NÁS JE SLYŠET KAŽDÝ…

Nejsme korporát, zakládáme si na tom, abychom se vzájemně posouvali dál a inspirovali se v reálném čase :-). Protože abychom byli dobří, musíme držet pohormadě. V CoolPeople je prostor pro každý návrh, názor i požadavek. Pokud máš nápad, jak něco v práci vylepšit nebo urychlit, stačí ho předat svému nadřízenému. Když se návrh osvědčí, už další den může být součástí pracovní rutiny. Protože ačkoliv ještě nejsme tak dobří jako Google (zdaleka toho nevíme tolik :-D), jestli něco umíme, tak slušně hledat a nacházet. Co přesně? Dobrá řešení pro naše zaměstnance, ajťáky i klienty.

Barbora Balcarová, Sourcing Leader Ústí nad Labem

"Rozhodla jsem se, že už nechci pracovat pro korporátní společnost, kde váš hlas není slyšet. Protože vše, co chcete zlepšit, se musí schválit přes mnoho „hlav“ a prakticky nikdy se nedoberete k odpovídajícímu výsledku. V CoolPeople je možné vše, a to během pár hodin. Náš jednatel je vstřícný a férový chlap, a pokud má nějaký návrh „hlavu a patu“, změny se dějí ihned."

Andrea Ťažká, Sourcing Manager Praha

"Také jsem měla možnost vyzkoušet si korporát, a vím, že je to velký rozdíl. U nás v CoolPeople všechno funguje o hodně rychleji – žádné zdlouhavé procesy a schvalování, ani zbytečné meetingy. Potřebuješ něco upravit, přepracovat, anebo se jen poradit? Obrátíš se přímo na kolegu nebo šéfa, který sedí vedle teamu, a je to."

Pavlína Králová, Sourcing Manager Brno

"V CoolPeople je určitě výhoda v rychlosti. Pamatuji si případ, kdy v pátek odpoledne kolega přišel s poptávkou, mě ihned napadl kandidát, na pondělí se tedy domluvil pohovor, a večer se pak ladil termín nástupu."

Marta Hartmanová, Sourcing Manager Praha

"CoolPeople je česká společnost, která za několik málo let ohromně vyrostla, a i když už má stovku vlastních zaměstnanců, stále se lidé mezi sebou dobře znají. A co je důležitější - ve firmě jsou vidět! Komunikace je zde díky moderním technologiím velmi rychlá. Žádné dlouhé schvalovací procesy, jako jsou v korporátu nebo ve státní správě. Každý je zde finančně hodnocen individuálně a díky bonusům, které jsou zde velmi zajímavé, si vlastní prací sami určujete, kolik si navíc vyděláte. Pokud tedy budete do práce zapálení, a tím pádem i úspěšní, možnost finančního výdělku nemá limit. U nás budete dělat ve firmě, která vám dá prostor, má skvělý brand na trhu, a nakopne vás k tomu nejlepšímu, co ve vás je."