MODERNÍ TECHNOLOGIE

Jsme pro jednoduchost fungování… Notebook, chytrý telefon, pohodlné křesílko a chuť komunikovat, o moc víc toho u nás nepotřebuješ. Výhoda je v tom, že do práce můžeš jít "nalehko", a když to budeš zrovna potřebovat, snadno využiješ nabízené možnosti flexibilní pracovní doby i home office. S námi se lehce propojíš přihlášením do CRM databáze, a pracovat tak v případě potřeby můžeš třeba i z postele.

Kdyby si náš Cool tým měl na opuštěný ostrov vzít tři profesní věci, byl by to určitě notebook (s dobrou wifinou), telefon a kávovar. S tímhle základem by i z dalekého ostrova mohl propojovat nabídky s poptávkami a zvyšovat si výši čtvrtletních bonusů. Fungujeme totiž na společném CRM systému s rozsáhlou databází neustále aktualizovaných kontaktů, k němuž máš přístup prakticky odkudkoliv. Další výhodou je jednoduchost úkonů, které se každý pracovní den opakují, takže časem zjistíš, že si piluješ tempo i odhad, a práce se ti zdá nekomplikovaná a rychlá.

Pokud tě baví komunikovat, nebojíš se občas zapátrat jako detektiv a mezi moderními technologiemi se cítíš jako doma, pak je práce Sourcing Managera přesně pro tebe. Pokud tě baví komunikovat s lidmi, umíš je zaujmout, máš tah na branku a velké cíle (i sny), pak jsi ideálním adeptem na pozici našeho nového Sales Managera.

Miroslav Pihorňa, Branch Manager Praha

„Práce v CoolPeople pro mě byla velká změna - přišel jsem ze světa financí. Chtěl jsem hlavně změnit korporát za menší dynamickou firmu v oblasti, která roste a nepodléhá takové regulaci, jako právě svět financí. A CoolPeople pro mě bylo velkým překvapením. Velmi cílevědomý tým a majitelé vždy připraveni poradit a posunut věci dopředu. Největším překvapením pro mě ale bylo, že CoolPeople dokáže díky unikátnímu CRM deliverovat extrémně rychle. V minulosti jsem totiž působil na pozici, kde jsem potřeboval nabrat kvalitní lidi v co nejkratší době, a byl to problém. Je škoda, že firma jako CoolPeole působí jen v IT oblasti. Průměrná doba od zadání zakázky do momentu, než námi dodaný IT specialista "otevře" svůj PC u klienta, je jen 22 dní. Nejvtipnější je, že většina nových klientů nám ani nechce věřit, že po měsících tápání my dokážeme něco takového… A ano - opravdu je to tak.“