Kariéra

MÁME RÁDI JEDNODUCHOST, ČISTOTU A PŘÍMOST…

Moderní prostory i způsob vedení, to nás charakterizuje. Věříme, že spokojenost v práci ovlivňuje kromě pohodového kolektivu i samotný prostor, a proto dbáme na oku lahodící pracovní prostředí. V Brně sídlíme v prostorách luxusního office centra Rozmarýn, v Ústí nad Labem pak v samotném sdrci města, v CPI CITY CENTER. A v Praze se pro nás právě dokončuje výstavba nového komplexu luxusních kanceláří přímo u stanice metra C - na  Pankráci. Jednoduchá dostupnost je tak jen dalším bodem na seznamu našich splněných předsevzetí.

Vladimír Vrtal, Branch Manager Brno

"Je pro mě velmi uspokojující sledovat, jak se firma vyvíjí a s ní i velikost pobočkových teamů, potažmo zlepšující se zázemí. V brněnské i bratislavské lokalitě jsme se přestěhovali do nových, stylových prostor, které odpovídají tvrdé, ale zároveň svým způsobem sexy povaze segmentu, v němž se pohybujeme. Když bych se jedním slovem pokusil vyjádřit charakter našeho odvětví, tak mě napadá "dynamický". Zakládáme si na pečlivém výběru kolegů tak, aby přesně zapadali do tohoto konceptu. Jsme team sympatických chytrých lidí, kterým nikdy nechybí smysl pro humor, ani neztrácí ambice a tomu máme přizpůsobené rychlé pracovní tempo. A ruku v ruce s tím vším i moderní, pohodlné pracovní prostředí."

Andrea Purič, HR Manager Brno

"Dokážeme ocenit práci našich lidí a vážíme si jich. K našim zaměstnancům se chováme s úctou, spravedlivě a nasloucháme jejich názorům, každý tu má slovo. Máme skvělý tým, který se podporuje a umíme si na sebe udělat čas i po práci. Každý zaměstnanec v CoolPeople má kromě fixní mzdy i možnost vydělat si slušně na Bonusech. A další fajn věcí v této práci je, že můžeme ovlivnit životy jiných lidí, zlepšit jim životní podmínky – mzdou, lepší prací, kolektivem, zážitky, bonusy… Jak příjemné je slyšet od spokojeného, alokovaného IT odborníka, že má super práci a příště s ním můžeme zase počítat!"

Právě probíhá dostavba moderního komplexu kanceláří na Pankráci v Praze.

Od ledna zde naviděnou!