Branch Sourcing Manager (Praha)
až 135 000 Kč

CoolPeople, největší a nejrychleji rostoucí společnost úzce specializovaná na oblast IT outsourcing & recruitment, hledá do svého seniorního manažerského teamu nového kolegu na pozici Branch Sourcing Manager. V rámci této pozice budete mít možnost se zásadně podílet na naplnění vize společnosti, řídit a dále rozvíjet největší team IT recruiterů v regionu. Naší strategií je dlouhodobá orientace, nejen na tzv. outbound, ale i inbound sourcing. Budete mít na starosti definici jednotné sourcing strategie, priorit a plán neustálého zlepšování členů sourcing týmů.

Náplň práce
- řízení a rozšíření interního sourcing teamu pro další rozsáhlou expanzi
- řízení Team Leaderů
- definice jednotné sourcing strategie, nastavení priorit
- plán neustálého zlepšování Team Leaderů jednotlivých sourcing/recruitment týmů
- reflektace sourcing procesu
- spolupráce s marketingovým oddělením, interním HR
- rozvoj vlastního vzdělávacího systému v rámci společnosti

Požadavky
- předchozí praxe na obdobné pozici v rychle rostoucí personální agentuře
- soulad se základními hodnotami CoolPeople
- leadership skills
- AJ min. B2

Benefity
- fixní plat a výkonnostní bonusy
- flexibilní pracovní doba, HO a sickdays
- příspěvky na vzdělávání
- služební vůz renomované značky i k osobním účelům
- notebook, mobilní telefon a firemní tarif
- Multisport karta
- občerstvení na pracovišti

Contact us