DOBRÝ TÝM JE VÁŽNĚ ZÁKLAD…

...a toho my se držíme. Nechceme živit atmosféru pondělního rána, kdy se netrpělivě díváš na hodinky, kdy už "bude pátek", v práci by to lidi mělo bavit. V CoolPeople máme skvělý tým, který si pomáhá do výšin. Teambuildingy, společný oběd, "porada v terénu" (s vychlazenou sklenkou), školení, výuka cizích jazyků a firemní akce, to k nám patří. Novinek a výzev se nebojíme: v rámci kampaně jsme vydávali vlastní lisfestylový IT časopis nebo pořádali soutěž Miss IT. Byla to zábava a nás to bavilo.

Pro naše IT odborníky připravujeme lifestylový web CoolClub, kde čtenáře pravidelně zásobujeme čerstvými a zajímavými zprávami ze světa moderních technologií, filmového i herního světa, přinášíme rozhovory se zajímavými a inspirativními lidmi (nejen) z oboru, a v neposlední řadě také reportáže z kontraktorských projektů v zahraničí.

 

 

Protože svět IT není jen o jedničkách a nulách… Je o lidech. A že jsou to někdy moc zajímavé tváře! Denně se v našem IT oboru setkáváme s řadou žen, a tak nás jednou napadlo vyhlásit soutěž Miss IT a zjistit, kolik odvážných dívek v našem oboru je. Hodně! Soutěž probíhala na webu a byla zakončena slavnostním galavečerem, při němž se třem vítězkám předávala tradiční korunka, a mezi jehož hosty nechyběl ani Leoš Mareš. 

My prostě vážně věříme, že do práce se člověk může těšit! Přesvědčit se o tom můžeš na našich sociálních sítích: Facebooku (CoolPeople), LinkedInu (CoolPeople) nebo Instagramu (@coolpeople_cz). 

          

 

Magazín I_Ty++ byl v rámci naší PR kampaně oblíbeným čtením nejen našich IT odborníků, ale take významných klientů. Každý měsíc jsme vydávali tištěný časopis s podtitulem “lifestylový IT magazín”, v němž se psalo nejen o trendech, práci a zkušenostech v IT, ale představovali jsme také jednotlivé IT odborníky (naše spolupracovníky) a jejich světy. Jejich fenomenální dovolené i zážitky z projektů v zahraničí (například Afrika byla velmi zajímavé čtení). Vtipnou složku magazínu doplňoval nejznámější VIP ajťák Lukáš Pavlásek, který pro nás psal přímo na míru "Deník ajťáka". Jeho texty potom souborně vyšly jako stejnojmenná kniha a koupit ji lze ve všech dobrých knihkupectvích :-).

 

 

Kreativitu, nadšení a hravost promítáme i do našich jednotlivých týmů, protože dobrá nálada i optimistická vize je – stručně řečeno "hnojivem" pracovních úspěchů. A o ty nám všem přece jde!